Of het nu gaat om de flex(pool)planner, de roosteraar, de personeelsplanner of de roosterplanner, hier leer je de basistechnieken die je direct in de praktijk kunt toepassen. Er is ook tijd voor theoretische onderbouwing en leerzame gesprekken en discussies over het vak.
Het minimaal aantal deelnemers voor de opleiding is vier.
Basisbeginselen van personeelsplanning
Poolmanagement – de basis
Roostering I
Zelfroosteren
Roostering II
Het eindresultaat is een analyse van de huidige organisatie en geeft jullie inzicht in het verbeterpotentieel
Dagsturing
Tactische personeelsplanning
Eindtoets
Door middel van een vakinhoudelijke theorietoets stelt de kerndocent vast dat je de opgedane kennis beheerst. De toets wordt afgenomen en direct nagekeken. Een eventuele herkansing wordt ook in dit college afgenomen.
De docenten zijn allen expert in het vakgebied van personeelsplanning. Zij kennen en beheersen alle elementen van de capaciteitsplanning-cyclus en hebben hier praktische invulling aan gegeven gedurende hun loopbaan. Ook hebben ze ruime ervaring in het geven van trainingen en het opleiden en coachen van medewerkers. Tot slot hebben ze veel praktijkervaring opgedaan op managementniveau en in leidinggeven en ze hebben veranderprocessen begeleid.
We bieden deze opleiding aan voor €2599,- ex BTW per deelnemer aan de open inschrijving. Dit is inclusief literatuur en locatiekosten.
2025 – klas 1 | |
Dag 1 | 6-dec 2024 |
Dag 2 | 20-dec 2024 |
Dag 3 | 17-1-2025 |
Dag 4 | 31-1-2025 |
Dag 5 | 14-2-2025 |
2025 klas 2 | |
Dag 1 | 26-3-2025 |
Dag 2 | 9-4-2025 |
Dag 3 | 7-5-2025 |
Dag 4 | 21-5-2025 |
Dag 5 | 4-6-2025 |
2025 klas 3 | |
Dag 1 | 17-9-2025 |
Dag 2 | 1-10-2025 |
Dag 3 | 29-10-2025 |
Dag 4 | 12-11-2025 |
Dag 5 | 26-11-2025 |
Wanneer je je inschrijft voor de opleiding zullen we contact met je opnemen voor een persoonlijk intakegesprek. Hierin bespreken we jouw verwachting van de opleiding, het aanvangsniveau waarvan wordt uitgegaan en de verwachte studiebelasting per week. Na deze afstemming zullen we de inschrijving schriftelijk bevestigen en je opnemen op de deelnemerslijst. Je ontvangt ongeveer 4 weken voorafgaand aan de eerste lesdag de deelnemersinformatie. Hierin vind je alle praktische informatie over de lesdagen, voorbereiding, studiemateriaal, examens & herkansingen.
We hanteren een bedenktermijn van 14 dagen voor open inschrijvingen. Terugbetalingen van inschrijfgeld worden gedaan binnen termijnen die zijn vastgesteld bij inschrijving. We gaan er niet van uit, maar mocht er een klacht ontstaan over de opleiding, worden deze zoveel mogelijk tussen cursist en opleidingscoördinator opgepakt. Wanneer dit niet mogelijk is of niet naar wens gebeurt, kan onze klachtenprocedure worden geraadpleegd.
Spril
Microfoonstraat 5
1322 BN Almere [route]
Spril
Microfoonstraat 5
1322 BN Almere
Copyright © 2025 Spril - Made by TRGR